LECO N-TYPEСотавая тэхналогія
Тэхналогія палоўразрэзаных клетак SMBB
Двухбаковая клеткаМодульныя тэхналогіі
Выдатная прадукцыйнасць Anti-PID Low LID
Менш эфектаў ценяння гарачых кропак
Больш высокая выходная магутнасць, меншыя BOS і LCOE
● ISO9001:2015 СМЯ
● ISO14001:2015 Сістэма кіравання энергіяй
● ISO45001:2018 Кіраванне бяспекай і аховай здароўя
● Стандарт якасці IEC61215/IEC61730
● Выпрабаванні на соль/туман/аміяк паводле IEC61701/IEC62716
| Сонечныя батарэі | N-тыпу Mono |
| Колькасць ячэек | 120 (6x20) |
| Памеры | 2172 х 1303 х 35 мм |
| Вага | 35,0 кг |
| Пярэдняе / задняе шкло | 2,0 мм пакрытае паўзагартаванае шкло |
| Рамка | Анадаваны алюмініевы сплаў (узмоцнены для высокай нагрузкі, дадаткова) |
| Размеркавальная скрынка | Клас абароны IP68 (3 байпасныя дыёды) |
| Выхадныя кабелі | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Даўжыню можна наладзіць | |
| Раздымы | Сумяшчальнасць з Mc4 |
| Выпрабаванне на механічную нагрузку | Пярэдні 5400 Па / задні 2400 Па |
| КЛАС МАГУТНАСЦІ | АЛЕК-620НД | АЛЕК-625НД | АЛЕК-630НД | АЛЕК-635НД | АЛЕК-640НД | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | |
| Максімальная магутнасць (Pmax) | 620 Вт | 472 Вт | 625 Вт | 476 Вт | 630 Вт | 480 Вт | 635 Вт | 484 Вт | 640 Вт | 488 Вт |
| Напружанне размыкання ланцуга (Voc) | 43,75 В | 41,13 В | 43,96 В | 41,33 В | 44,16 В | 41,52 В | 44,37 В | 41,71 В | 44,57 В | 41,90 В |
| Ток кароткага замыкання (Isc) | 18.16А | 14,72 А | 18.20А | 14,76 А | 18.24А | 14,80 А | 18.28А | 14,84 А | 18.32А | 14,88 А |
| Напружанне пры максімальнай магутнасці (Vmpp) | 36,21 В | 33,98 В | 36,44 В | 34,20 В | 36,67 В | 34,41 В | 36,90 В | 34,62 В | 37,12 В | 34,83 В |
| Максімальная магутнасць току (Imp) | 17.12А | 13,89 А | 17.15А | 13,92 А | 17.18А | 13,95 А | 17.21А | 13,98 А | 17.24А | 14.01А |
| ЭФЕКТЫЎНАСЦЬ МОДУЛЯ (%) | 21,91% | 22,08% | 22,26% | 22,44% | 22,61% | |||||
STC: апраменьванне 1000 Вт/м², тэмпература ячэйкі 25ºC, AM1.5G
NMOT: апраменьванне 800 Вт/м², тэмпература навакольнага асяроддзя 20ºC, хуткасць ветру 1 м/с, AM1.5G
| Узмацненне ззаду | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максімальная магутнасць (Pmax) | 651 Вт | 656 Вт | 662 Вт | 667 Вт | 672 Вт |
| Эфектыўнасць модуля STC (%) | 23,00% | 23,19% | 23,37% | 23,56% | 23,74% | |
| 15% | Максімальная магутнасць (Pmax) | 713W | 719W | 725 Вт | 730 Вт | 736 Вт |
| Эфектыўнасць модуля STC (%) | 25,19% | 25,40% | 25,60% | 25,80% | 26,01% | |
| 25% | Максімальная магутнасць (Pmax) | 775 Вт | 781W | 788 Вт | 794W | 800 Вт |
| Эфектыўнасць модуля STC (%) | 27,38% | 27,60% | 27,83% | 28,05% | 28,27% |
| Кантайнэр | 40'HQ |
| Колькасць штук на паддоне | 32 |
| Палет у кантэйнеры | 18 |
| Колькасць штук у кантэйнеры | 576 |
| Тэмпература працоўнага модуля | ад -40℃ да +85℃ |
| Максімальнае напружанне сістэмы | 1500 В пастаяннага току (IEC) |
| Максімальны намінальны ток засцерагальніка | 35А |
| Талерантнасць да магутнасці | 0/+5 Вт |
| Намінальная рабочая тэмпература (NMOT) | 45±2℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Pmax | -0,30%/℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Voc | -0,24%/℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Isc | +0,04%/℃ |
ТАА «ALife Solar Technology Co.»
Тэлефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электронная пошта: gavin@alifesolar.com
Будынак 36, Хунцяо Сіньюань, раён Чунчуань, горад Наньтун, Кітай
www.alifesolar.com