| ЭЛЕКТРАЭЛЕКТРАПРАЕКТ | ПАРАМЕТРЫ | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Максімальная магутнасць | Pmax (Вт) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Аптымальнае працоўнае напружанне | Vmp(V) | 42,63 | 43.18 | 43,68 | 44,19 |
| Аптымальны рабочы ток | Імп(А) | 12,91 | 12,97 | 13.05 | 13.13 |
| Напружанне размыкання ланцуга | ЛОС(В) | 52,32 | 52,58 | 52,77 | 53,03 |
| Ток кароткага замыкання | ІСК(А) | 13,65 | 13,69 | 13,78 | 13,86 |
| Дыяпазон рабочых тэмператур модуля | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Максімальнае напружанне сістэмы | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Максімальны ток засцерагальніка | A | 25 | |||
| Дыяпазон дапушчальных значэнняў магутнасці | % | 0~+3% | |||
| *STC (стандартныя ўмовы выпрабаванняў): франтальнае апраменьванне 1000 Вт/м², тэмпература ячэйкі 25 ℃, спектр AM1.5. | |||||
| Намінальная рабочая тэмпература ячэйкі | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Максімальны тэмпературны каэфіцыент магутнасці | Рмакс | %/℃ | -0,26 |
| Тэмпературны каэфіцыент напружання халастога ходу | ЛОС | %/℃ | -0,24 |
| Тэмпературны каэфіцыент току кароткага замыкання | Іск | %/℃ | 0,04 |
| Узровень бяспекі | Клас II |
| Гарантыя на прадукт | 12 гадоў вопыту ў вытворчасці матэрыялаў і тэхналогій |
| Гарантыя на электраэнергію | 25 гадоў лінейнай выходнай магутнасці |
| *Згасанне ў першы год складае 2%. З наступнага года штогадовае зніжэнне складае менш за 0,5%. Магутнасць модуля на 25-м годзе працы складае не менш за 80%. | |
| Тып ячэйкі | Ячэйка TOPCon 182×91 мм |
| Размяшчэнне ячэек | 144 шт. (12×12) |
| Памер модуля | 2260x1219x2,7 мм |
| Вага модуля | 7,44 кг |
| Размеркавальная скрынка | Клас абароны корпуса IP68 |
| Выхадны кабель | 4 мм², даўжыня кабеля 500 мм. Даўжыню кабеля можна наладзіць |
| Тып раздыма | Сумяшчальнасць з MC4 |
| Рамка | Няма дадзеных |
| Пярэдняя статычная нагрузка (ціск снегу) | 5400 Па |
| Задняя статычная нагрузка (ціск ветру) | 2400 Па |
| Транспарт | Грузавік-платформа 13 м | Грузавік-платформа 17,5 м | Кантайнэр 20°C | Кантайнэр 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Памер | 13 м | 17,5 м | 20°C | 40°C |
| Палет | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Кавалак/Палета | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Усяго штук | 1540 год | 2100 | 280 | 1260 |
| Памер упакоўкі (паддон) | 2320*1110*1400 мм | |||
| Максімальная магутнасць (Вт) | Эфектыўнасць канверсіі | Вага | Гарантыя на прадукт | Гарантыя на электраэнергію | Памеры модуляў | Размяшчэнне ячэек |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 гадоў | 25 гадоў | 2260x1219x2,7 мм | 144 шт. (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 гадоў | 25 гадоў | 2260x1110x2,7 мм | 132 шт. (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 гадоў | 25 гадоў | 2260x1020x2,7 мм | 120 шт. (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 гадоў | 25 гадоў | 2260x918x2,7 мм | 108 шт. (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 гадоў | 25 гадоў | 2260x825x2,7 мм | 96 шт. (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 гадоў | 25 гадоў | 2260x735x2,7 мм | 84 шт. (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 гадоў | 25 гадоў | 2260x644x2,7 мм | 72 шт. (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 гадоў | 25 гадоў | 1545x425x2,7 мм | 72 шт. (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 гадоў | 25 гадоў | 1150x927x2,7 мм | 54 шт. (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 гадоў | 25 гадоў | 1750x1150x2,7 мм | 80 шт. (8x10) |
ТАА «ALife Solar Technology Co.»
Тэлефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электронная пошта: gavin@alifesolar.com
Будынак 36, Хунцяо Сіньюань, раён Чунчуань, горад Наньтун, Кітай
www.alifesolar.com