LECO N-TYPEСотавая тэхналогія
Тэхналогія палоўразрэзаных клетак SMBB
SMBB Technologies
Выдатная прадукцыйнасць Anti-PID Low LID
Менш эфектаў ценяння гарачых кропак
Больш высокая выходная магутнасць, меншыя BOS і LCOE
● ISO9001:2015 СМЯ
● SO14001:2015 Супрацьаварыйная медыцынская дапамога
● ISO45001:2018 Кіраванне бяспекай і аховай здароўя
● Стандарт якасці IEC61215/IEC61730
● Выпрабаванні на соль/туман/аміяк паводле IEC61701/IEC62716
| Сонечныя батарэі | N-тыпу Mono |
| Колькасць ячэек | 96 (6x16) |
| Памеры | 1762 х 1134 х 30 мм |
| Вага | 21,0 кг |
| Пярэдняе шкло | 3,2-мм пакрытае загартаванае шкло |
| Рамка | Анадаваны алюмініевы сплаў (узмоцнены для высокай нагрузкі, дадаткова) |
| Размеркавальная скрынка | Клас абароны IP68 (3 байпасныя дыёды) |
| Выхадныя кабелі | 4,0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Даўжыню можна наладзіць | |
| Раздымы | Сумяшчальнасць з Mc4 |
| Выпрабаванне на механічную нагрузку | Пярэдні 5400 Па / задні 2400 Па |
| КЛАС МАГУТНАСЦІ | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | |
| Максімальная магутнасць (Pmax) | 435 Вт | 326 Вт | 440 Вт | 330 Вт | 445 Вт | 334 Вт | 450 Вт | 338 Вт | 455 Вт | 342 Вт |
| Напружанне размыкання ланцуга (Voc) | 34,71 В | 32,54 В | 34,96 В | 32,78 В | 35,20 В | 33,03 В | 35,43 В | 33,28 В | 35,67 В | 33,52 В |
| Ток кароткага замыкання (Isc) | 15,74 А | 12,59 А | 15,80 А | 12,64 А | 15,86 А | 12,69 А | 15,92 А | 12,74 А | 15,98 А | 12,78 А |
| Напружанне пры максімальнай магутнасці (Vmpp) | 29,35 В | 27,50 В | 29,57 В | 27,72 В | 29,79 В | 27,95 В | 30,00 В | 28,17 В | 30,21 В | 28,39 В |
| Максімальная магутнасць току (Imp) | 14,82 А | 11,86 А | 14,88 А | 11,90 А | 14,94 А | 11,95 А | 15.00А | 12.00А | 15.06А | 12.05А |
| ЭФЕКТЫЎНАСЦЬ МОДУЛЯ (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,65% | |||||
| STC: апраменьванне 1000 Вт/м², тэмпература ячэйкі 25°C, AM1.5G NMOT: апраменьванне 800 Вт/м², тэмпература навакольнага асяроддзя 20°C, хуткасць ветру 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Кантайнэр | 40'HQ |
| Колькасць штук на паддоне | 36 |
| Палет у кантэйнеры | 26 |
| Колькасць штук у кантэйнеры | 936 |
| Тэмпература працоўнага модуля | ад -40℃ да +85℃ |
| Максімальнае напружанне сістэмы | 1500 В пастаяннага току (IEC) |
| Максімальны намінальны ток засцерагальніка | 30А |
| Талерантнасць да магутнасці | 0/+5 Вт |
| Намінальная рабочая тэмпература (NMOT) | 45±2℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Pmax | -0,29%/℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Voc | -0,25%/℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Isc | +0,045%/℃ |
ТАА «ALife Solar Technology Co.»
Тэлефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электронная пошта: gavin@alifesolar.com
Будынак 36, Хунцяо Сіньюань, раён Чунчуань, горад Наньтун, Кітай
www.alifesolar.com