LECO N-TYPEСотавая тэхналогія
Тэхналогія палоўразрэзаных клетак SMBB
Двухбаковая клеткаМодульныя тэхналогіі
Выдатная прадукцыйнасць Anti-PID Low LID
Менш эфектаў ценяння гарачых кропак
Больш высокая выходная магутнасць, меншыя BOS і LCOE
● ISO9001:2015 СМЯ
● ISO14001:2015 Сістэма кіравання энергіяй
● ISO45001:2018 Кіраванне бяспекай і аховай здароўя
● Стандарт якасці IEC61215/IEC61730
● Выпрабаванні на соль/туман/аміяк паводле IEC61701/IEC62716
| Сонечныя батарэі | N-тыпу Mono |
| Колькасць ячэек | 108 (6x18) |
| Памеры | 1961 х 1134 х 33 мм |
| Вага | 27,8 кг |
| Пярэдняе / задняе шкло | 2,0 мм пакрытае паўзагартаванае шкло |
| Рамка | Анадаваны алюмініевы сплаў (узмоцнены для высокай нагрузкі, дадаткова) |
| Размеркавальная скрынка | Клас абароны IP68 (3 байпасныя дыёды) |
| Выхадныя кабелі | 4,0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Даўжыню можна наладзіць | |
| Раздымы | Сумяшчальнасць з Mc4 |
| Выпрабаванне на механічную нагрузку | Пярэдні 5400 Па / задні 2400 Па |
| КЛАС МАГУТНАСЦІ | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | |
| Максімальная магутнасць (Pmax) | 490 Вт | 368 Вт | 495 Вт | 372 Вт | 500 Вт | 376 Вт | 505 Вт | 380 Вт | 510 Вт | 384 Вт |
| Напружанне размыкання ланцуга (Voc) | 39,55 В | 37,12 В | 39,78 В | 37,36 В | 40,00 В | 37,59 В | 40,22 В | 37,83 В | 40,44 В | 38,06 В |
| Ток кароткага замыкання (Isc) | 15,72 А | 12,58 А | 15,78 А | 12,62 А | 15,84 А | 12,67 А | 15,90 А | 12,72 А | 15,96 А | 12,77 А |
| Напружанне пры максімальнай магутнасці (Vmpp) | 33,11 В | 31,08 В | 33,31 В | 31,29 В | 33,51 В | 31,50 В | 33,71 В | 31,71 В | 33,91 В | 31,91 В |
| Максімальная магутнасць току (Imp) | 14,80 А | 11,84 А | 14,86 А | 11,89 А | 14,92 А | 11,94А | 14,98 А | 11,98 А | 15.04А | 12.03А |
| ЭФЕКТЫЎНАСЦЬ МОДУЛЯ (%) | 22,03% | 22,26% | 22,48% | 22,71% | 22,93% | |||||
STC: апраменьванне 1000 Вт/м², тэмпература ячэйкі 25ºC, AM1.5G
NMOT: апраменьванне 800 Вт/м², тэмпература навакольнага асяроддзя 20ºC, хуткасць ветру 1 м/с, AM1.5G
| Узмацненне ззаду | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максімальная магутнасць (Pmax) | 515 Вт | 520 Вт | 525 Вт | 530 Вт | 536 Вт |
| Эфектыўнасць модуля STC (%) | 23,14% | 23,37% | 23,61% | 23,84% | 24,08% | |
| 15% | Максімальная магутнасць (Pmax) | 564 Вт | 569 Вт | 575 Вт | 581W | 587 Вт |
| Эфектыўнасць модуля STC (%) | 25,34% | 25,60% | 25,86% | 26,12% | 26,37% | |
| 25% | Максімальная магутнасць (Pmax) | 613 Вт | 619 Вт | 625 Вт | 631W | 638 Вт |
| Эфектыўнасць модуля STC (%) | 27,54% | 27,82% | 28,11% | 28,39% | 28,67% |
| Кантайнэр | 40'HQ |
| Колькасць штук на паддоне | 34 |
| Палет у кантэйнеры | 24 |
| Колькасць штук у кантэйнеры | 816 |
| Тэмпература працоўнага модуля | ад -40℃ да +85℃ |
| Максімальнае напружанне сістэмы | 1500 В пастаяннага току (IEC) |
| Максімальны намінальны ток засцерагальніка | 30А |
| Талерантнасць да магутнасці | 0/+5 Вт |
| Намінальная рабочая тэмпература (NMOT) | 45±2℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Pmax | -0,29%/℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Voc | -0,25%/℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Isc | +0,045%/℃ |
ТАА «ALife Solar Technology Co.»
Тэлефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электронная пошта: gavin@alifesolar.com
Будынак 36, Хунцяо Сіньюань, раён Чунчуань, горад Наньтун, Кітай
www.alifesolar.com