LECO N-TYPEСотавая тэхналогія
Тэхналогія палоўразрэзаных клетак SMBB
Двухбаковая клеткаМодульныя тэхналогіі
Выдатная прадукцыйнасць Anti-PID Low LID
Менш эфектаў ценяння гарачых кропак
Больш высокая выходная магутнасць, меншыя BOS і LCOE
● ISO9001:2015 СМЯ
● ISO14001:2015 Сістэма кіравання энергіяй
● ISO45001:2018 Кіраванне бяспекай і аховай здароўя
● Стандарт якасці IEC61215/IEC61730
● Выпрабаванні на соль/туман/аміяк паводле IEC61701/IEC62716
| Сонечныя батарэі | N-тыпу Mono |
| Колькасць ячэек | 144 (6x24) |
| Памеры | 2278 х 1134 х 30 мм |
| Вага | 31,5 кг |
| Пярэдняе / задняе шкло | 2,0 мм пакрытае паўзагартаванае шкло |
| Рамка | Анадаваны алюмініевы сплаў (узмоцнены для высокай нагрузкі, дадаткова) |
| Размеркавальная скрынка | Клас абароны IP68 (3 байпасныя дыёды) |
| Выхадныя кабелі | 4,0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Даўжыню можна наладзіць | |
| Раздымы | Сумяшчальнасць з Mc4 |
| Выпрабаванне на механічную нагрузку | Пярэдні 5400 Па / задні 2400 Па |
| КЛАС МАГУТНАСЦІ | АЛВУ-570НД | АЛВУ-575НД | АЛВУ-580НД | АЛВУ-585НД | АЛВУ-590НД | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | |
| Максімальная магутнасць (Pmax) | 570 Вт | 429 Вт | 575 Вт | 433 Вт | 580 Вт | 437 Вт | 585 Вт | 441W | 590 Вт | 445 Вт |
| Напружанне размыкання ланцуга (Voc) | 51,41 В | 48,69 В | 51,55 В | 48,82 В | 51,68 В | 48,96 В | 51,81 В | 49,09 В | 51,94 В | 49,23 В |
| Ток кароткага замыкання (Isc) | 14.15А | 11.41А | 14.22А | 11.47А | 14.29А | 11.53А | 14,36А | 11,59 А | 14.43А | 11,65 А |
| Напружанне пры максімальнай магутнасці (Vmpp) | 42,41 В | 39,36 В | 42,56 В | 39,51 В | 42,71 В | 39,66 В | 42,86 В | 39,80 В | 43,00 В | 39,95 В |
| Максімальная магутнасць току (Imp) | 13,44А | 10,90 А | 13.51А | 10,96 А | 13,58 А | 11.02А | 13,65 А | 11.08А | 13,72 А | 11.14А |
| ЭФЕКТЫЎНАСЦЬ МОДУЛЯ (%) | 22,07% | 22,26% | 22,45% | 22,65% | 22,84% | |||||
STC: апраменьванне 1000 Вт/м², тэмпература ячэйкі 25ºC, AM1.5G
NMOT: апраменьванне 800 Вт/м², тэмпература навакольнага асяроддзя 20ºC, хуткасць ветру 1 м/с, AM1.5G
| Узмацненне ззаду | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максімальная магутнасць (Pmax) | 599 Вт | 604 Вт | 609 Вт | 614 Вт | 620 Вт |
| Эфектыўнасць модуля STC (%) | 23,17% | 23,37% | 23,57% | 23,78% | 23,98% | |
| 15% | Максімальная магутнасць (Pmax) | 656 Вт | 661W | 667 Вт | 673 Вт | 679 Вт |
| Эфектыўнасць модуля STC (%) | 25,37% | 25,60% | 25,82% | 26,04% | 26,27% | |
| 25% | Максімальная магутнасць (Pmax) | 713W | 719W | 725 Вт | 731W | 738 Вт |
| Эфектыўнасць модуля STC (%) | 27,58% | 27,82% | 28,07% | 28,31% | 28,55% |
| Кантайнэр | 20'GP | 40'HQ |
| Колькасць штук на паддоне | 36 | 36 |
| Палет у кантэйнеры | 5 | 20 |
| Колькасць штук у кантэйнеры | 180 | 720 |
| Тэмпература працоўнага модуля | ад -40℃ да +85℃ |
| Максімальнае напружанне сістэмы | 1500 В пастаяннага току (IEC) |
| Максімальны намінальны ток засцерагальніка | 30А |
| Талерантнасць да магутнасці | 0/+5 Вт |
| Намінальная рабочая тэмпература (NMOT) | 45±2℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Pmax | -0,29%/℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Voc | -0,25%/℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Isc | +0,045%/℃ |
ТАА «ALife Solar Technology Co.»
Тэлефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электронная пошта: gavin@alifesolar.com
Будынак 36, Хунцяо Сіньюань, раён Чунчуань, горад Наньтун, Кітай
www.alifesolar.com