LECO N-TYPEСотавая тэхналогія
Тэхналогія палоўразрэзаных клетак SMBB
Двухбаковая клеткаМодульныя тэхналогіі
Выдатная прадукцыйнасць Anti-PID Low LID
Менш эфектаў ценяння гарачых кропак
Больш высокая выходная магутнасць, меншыя BOS і LCOE
● ISO9001:2015 СМЯ
● ISO14001:2015 Сістэма кіравання энергіяй
● ISO45001:2018 Кіраванне бяспекай і аховай здароўя
● Стандарт якасці IEC61215/IEC61730
● Выпрабаванні на соль/туман/аміяк паводле IEC61701/IEC62716
| Сонечныя батарэі | N-тыпу Mono |
| Колькасць ячэек | 132 (6x22) |
| Памеры | 2384 х 1303 х 35 мм |
| Вага | 38,5 кг |
| Пярэдняе / задняе шкло | 2,0 мм пакрытае паўзагартаванае шкло |
| Рамка | Анадаваны алюмініевы сплаў (узмоцнены для высокай нагрузкі, дадаткова) |
| Размеркавальная скрынка | Клас абароны IP68 (3 байпасныя дыёды) |
| Выхадныя кабелі | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Даўжыню можна наладзіць | |
| Раздымы | Сумяшчальнасць з Mc4 |
| Выпрабаванне на механічную нагрузку | Пярэдні 5400 Па / задні 2400 Па |
| КЛАС МАГУТНАСЦІ | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | |
| Максімальная магутнасць (Pmax) | 690 Вт | 524 Вт | 695 Вт | 528 Вт | 700 Вт | 532 Вт | 705 Вт | 536 Вт | 710 Вт | 540 Вт |
| Напружанне размыкання ланцуга (Voc) | 47,95 В | 45,52 В | 48,15 В | 45,73 В | 48,34 В | 45,93 В | 48,54 В | 46,13 В | 48,73 В | 46,33 В |
| Ток кароткага замыкання (Isc) | 18.29А | 14,63 А | 18.34А | 14,67 А | 18.39А | 14,71 А | 18.44А | 14,75 А | 18,49А | 14,79 А |
| Напружанне пры максімальнай магутнасці (Vmpp) | 39,84 В | 37,82 В | 40,03 В | 38,02 В | 40,23 В | 38,22 В | 40,42 В | 38,42 В | 40,62 В | 38,62 В |
| Максімальная магутнасць току (Imp) | 17.32А | 13,86 А | 17.36А | 13,89 А | 17.40А | 13,92 А | 17.44А | 13,95 А | 17,48А | 13,98 А |
| ЭФЕКТЫЎНАСЦЬ МОДУЛЯ (%) | 22,21% | 22,37% | 22,53% | 22,70% | 22,86% | |||||
| STC: апраменьванне 1000 Вт/м², тэмпература ячэйкі 25°C, AM1.5G NMOT: апраменьванне 800 Вт/м², тэмпература навакольнага асяроддзя 20°C, хуткасць ветру 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Узмацненне ззаду | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максімальная магутнасць (Pmax) | 725 Вт | 730 Вт | 735 Вт | 740 Вт | 746 Вт |
| Эфектыўнасць модуля STC (%) | 23,32% | 23,49% | 23,66% | 23,83% | 24,00% | |
| 15% | Максімальная магутнасць (Pmax) | 794W | 799 Вт | 805 Вт | 811W | 817W |
| Эфектыўнасць модуля STC (%) | 25,54% | 25,73% | 25,91% | 26,10% | 26,28% | |
| 25% | Максімальная магутнасць (Pmax) | 863 Вт | 869 Вт | 875 Вт | 881W | 888 Вт |
| Эфектыўнасць модуля STC (%) | 27,77% | 27,97% | 28,17% | 28,37% | 28,57% |
| Кантайнэр | 40'HQ |
| Колькасць штук на паддоне | 32 |
| Палет у кантэйнеры | 18 |
| Колькасць штук у кантэйнеры | 576 |
| Тэмпература працоўнага модуля | ад -40℃ да +85℃ |
| Максімальнае напружанне сістэмы | 1500 В пастаяннага току (IEC) |
| Максімальны намінальны ток засцерагальніка | 35А |
| Талерантнасць да магутнасці | 0/+5 Вт |
| Намінальная рабочая тэмпература (NMOT) | 45±2℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Pmax | -0,30%/℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Voc | -0,24%/℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Isc | +0,04%/℃ |
ТАА «ALife Solar Technology Co.»
Тэлефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электронная пошта: gavin@alifesolar.com
Будынак 36, Хунцяо Сіньюань, раён Чунчуань, горад Наньтун, Кітай
www.alifesolar.com