LECO N-TYPEСотавая тэхналогія
Тэхналогія палоўразрэзаных клетак SMBB
Двухбаковая клеткаМодульныя тэхналогіі
Выдатная прадукцыйнасць Anti-PID Low LID
Менш эфектаў ценяння гарачых кропак
Больш высокая выходная магутнасць, меншыя BOS і LCOE
● ISO9001:2015 СМЯ
● ISO14001:2015 Сістэма кіравання энергіяй
● ISO45001:2018 Кіраванне бяспекай і аховай здароўя
● Стандарт якасці IEC61215/IEC61730
● Выпрабаванні на соль/туман/аміяк паводле IEC61701/IEC62716
| Сонечныя батарэі | N-тыпу Mono |
| Колькасць ячэек | 156 (6x26) |
| Памеры | 2465 х 1134 х 33 мм |
| Вага | 34,8 кг |
| Пярэдняе / задняе шкло | 2,0 мм пакрытае паўзагартаванае шкло |
| Рамка | Анадаваны алюмініевы сплаў (узмоцнены для высокай нагрузкі, дадаткова) |
| Размеркавальная скрынка | Клас абароны IP68 (3 байпасныя дыёды) |
| Выхадныя кабелі | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Даўжыню можна наладзіць | |
| Раздымы | Сумяшчальнасць з Mc4 |
| Выпрабаванне на механічную нагрузку | Пярэдні 5400 Па / задні 2400 Па |
| КЛАС МАГУТНАСЦІ | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | |
| Максімальная магутнасць (Pmax) | 620 Вт | 467 Вт | 625 Вт | 471W | 630 Вт | 475 Вт | 635 Вт | 479 Вт | 640 Вт | 483 Вт |
| Напружанне размыкання ланцуга (Voc) | 55,64 В | 52,67 В | 55,75 В | 52,78 В | 55,87 В | 52,89 В | 55,98 В | 52,99 В | 56,09 В | 53,10 В |
| Ток кароткага замыкання (Isc) | 14.18А | 11.44А | 14,25 А | 11,50 А | 14.32А | 11,56 А | 14.39А | 11,62 А | 14,46А | 11,68 А |
| Напружанне пры максімальнай магутнасці (Vmpp) | 46,03 В | 42,73 В | 46,16 В | 42,86 В | 46,29 В | 42,99 В | 46,42 В | 43,11 В | 46,55 В | 43,24 В |
| Максімальная магутнасць току (Imp) | 13,47А | 10,93 А | 13,54А | 10,99 А | 13,61А | 11.05А | 13,68 А | 11.11А | 13,75 А | 11.17А |
| ЭФЕКТЫЎНАСЦЬ МОДУЛЯ (%) | 22,18% | 22,36% | 22,54% | 22,72% | 22,90% | |||||
| STC: апраменьванне 1000 Вт/м², тэмпература ячэйкі 25°C, AM1.5G NMOT: апраменьванне 800 Вт/м², тэмпература навакольнага асяроддзя 20°C, хуткасць ветру 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Узмацненне ззаду | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максімальная магутнасць (Pmax) | 651 Вт | 656 Вт | 662 Вт | 667 Вт | 672 Вт |
| Эфектыўнасць модуля STC (%) | 23,29% | 23,48% | 23,66% | 23,85% | 24,04% | |
| 15% | Максімальная магутнасць (Pmax) | 713W | 719W | 725 Вт | 730 Вт | 736 Вт |
| Эфектыўнасць модуля STC (%) | 25,51% | 25,71% | 25,92% | 26,12% | 26,33% | |
| 25% | Максімальная магутнасць (Pmax) | 775 Вт | 781W | 788 Вт | 794W | 800 Вт |
| Эфектыўнасць модуля STC (%) | 27,73% | 27,95% | 28,17% | 28,40% | 28,62% |
| Кантайнэр | 40'HQ |
| Колькасць штук на паддоне | 34 |
| Палет у кантэйнеры | 16 |
| Колькасць штук у кантэйнеры | 544 |
| Тэмпература працоўнага модуля | ад -40℃ да +85℃ |
| Максімальнае напружанне сістэмы | 1500 В пастаяннага току (IEC) |
| Максімальны намінальны ток засцерагальніка | 30А |
| Талерантнасць да магутнасці | 0/+5 Вт |
| Намінальная рабочая тэмпература (NMOT) | 45±2℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Pmax | -0,29%/℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Voc | -0,25%/℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Isc | +0,045%/℃ |
ТАА «ALife Solar Technology Co.»
Тэлефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электронная пошта: gavin@alifesolar.com
Будынак 36, Хунцяо Сіньюань, раён Чунчуань, горад Наньтун, Кітай
www.alifesolar.com