LECO N-TYPEСотавая тэхналогія
Тэхналогія палоўразрэзаных клетак SMBB
Двухбаковая клеткаМодульныя тэхналогіі
Выдатная прадукцыйнасць Anti-PID Low LID
Менш эфектаў ценяння гарачых кропак
Больш высокая выходная магутнасць, меншыя BOS і LCOE
● ISO9001:2015 СМЯ
● ISO14001:2015 Сістэма кіравання энергіяй
● ISO45001:2018 Кіраванне бяспекай і аховай здароўя
● Стандарт якасці IEC61215/IEC61730
● Выпрабаванні на соль/туман/аміяк паводле IEC61701/IEC62716
| Сонечныя батарэі | N-тыпу Mono |
| Колькасць ячэек | 132 (6x20) |
| Памеры | 2382 х 1134 х 33 мм |
| Вага | 33,8 кг |
| Пярэдняе / задняе шкло | 2,0 мм пакрытае паўзагартаванае шкло |
| Рамка | Анадаваны алюмініевы сплаў (узмоцнены для высокай нагрузкі, дадаткова) |
| Размеркавальная скрынка | Клас абароны IP68 (3 байпасныя дыёды) |
| Выхадныя кабелі | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Даўжыню можна наладзіць | |
| Раздымы | Сумяшчальнасць з Mc4 |
| Выпрабаванне на механічную нагрузку | Пярэдні 5400 Па / задні 2400 Па |
| КЛАС МАГУТНАСЦІ | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | СТК | НМОТ | |
| Максімальная магутнасць (Pmax) | 605 Вт | 454 Вт | 610 Вт | 458 Вт | 615 Вт | 462 Вт | 620 Вт | 466 Вт | 625 Вт | 470 Вт |
| Напружанне размыкання ланцуга (Voc) | 48,75 В | 45,70 В | 48,94 В | 45,91 В | 49,13 В | 46,12 В | 49,32 В | 46,33 В | 49,50 В | 46,54 В |
| Ток кароткага замыкання (Isc) | 15,74 А | 12,59 А | 15,80 А | 12,64 А | 15,86 А | 12,69 А | 15,92 А | 12,74 А | 15,98 А | 12,78 А |
| Напружанне пры максімальнай магутнасці (Vmpp) | 40,82 В | 38,29 В | 40,99 В | 38,47 В | 41,16 В | 38,65 В | 41,33 В | 38,83 В | 41,50 В | 39,01 В |
| Максімальная магутнасць току (Imp) | 14,82 А | 11,86 А | 14,88 А | 11,90 А | 14,94 А | 11,95 А | 15.00А | 12.00А | 15.06А | 12.05А |
| ЭФЕКТЫЎНАСЦЬ МОДУЛЯ (%) | 22,40% | 22,58% | 22,77% | 22,95% | 23,14% | |||||
| STC: апраменьванне 1000 Вт/м², тэмпература ячэйкі 25°C, AM1.5G NMOT: апраменьванне 800 Вт/м², тэмпература навакольнага асяроддзя 20°C, хуткасць ветру 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Узмацненне ззаду | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максімальная магутнасць (Pmax) | 635 Вт | 641W | 646 Вт | 651 Вт | 656 Вт |
| Эфектыўнасць модуля STC (%) | 23,52% | 23,71% | 23,91% | 24,10% | 24,29% | |
| 15% | Максімальная магутнасць (Pmax) | 696 Вт | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Эфектыўнасць модуля STC (%) | 25,76% | 25,97% | 26,18% | 26,40% | 26,61% | |
| 25% | Максімальная магутнасць (Pmax) | 756 Вт | 763 Вт | 769 Вт | 775 Вт | 781W |
| Эфектыўнасць модуля STC (%) | 28,00% | 28,23% | 28,46% | 28,69% | 28,92% |
| Кантайнэр | 40'HQ |
| Колькасць штук на паддоне | 34 |
| Палет у кантэйнеры | 20 |
| Колькасць штук у кантэйнеры | 680 |
| Тэмпература працоўнага модуля | ад -40℃ да +85℃ |
| Максімальнае напружанне сістэмы | 1500 В пастаяннага току (IEC) |
| Максімальны намінальны ток засцерагальніка | 30А |
| Талерантнасць да магутнасці | 0/+5 Вт |
| Намінальная рабочая тэмпература (NMOT) | 45±2℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Pmax | -0,29%/℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Voc | -0,25%/℃ |
| Тэмпературны каэфіцыент Isc | +0,045%/℃ |
ТАА «ALife Solar Technology Co.»
Тэлефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электронная пошта: gavin@alifesolar.com
Будынак 36, Хунцяо Сіньюань, раён Чунчуань, горад Наньтун, Кітай
www.alifesolar.com